سازمانیمشترکین سازمانی
+ADSL2
Fiber
LTE
آسیاتل
OWA
تماشاخونه
باشگاه مشتریان
پرداخت خودکار آسیاتک

پرداخت خودکار آسیاتک

None

 

پرداخت شارژ خودکار  (Direct debit)

سرویس تمدید خودکار یا پرداخت خودکار به منظور دسترسی بدون وقفه شما همراهان آسیاتکی به اینترنت ایجاد شده است. با فعال‌سازی این سرویس در پنل کاربری خود نیازی به انجام مراحل تمدید نداشته و هزینه تمدید اشتراک در تاریخ اتمام آن به صورت خودکار از حساب بانکی شما برداشت شده و اشتراک شما تمدید می‌‌شود.

 

روش فعالسازی

در پنل کاربری آسیاتک، در زمان تمدید، پس از انتخاب سرویس ۱ ماهه و بعد از ثبت فاکتور و اقدام به پرداخت، پیغام پرداخت خودکار را مشاهده می‌کنید. با انتخاب گزینه "فعالسازی پرداخت خودکار"، در صفحه جدید پس از تایید شرایط و ضوابطِ خدمات "پرداخت خودکار"، یکبار مشخصات سرویس و افزونه‌های انتخابی و مبلغ نهایی فاکتور جهت تایید به شما نمایش داده می‌شود.
با انتخاب "بانک مورد نظر"، درواقع این مجوز را به آسیاتک می‌دهید که بصورت ماهانه مبلغ فاکتور سرویس از حساب بانکی شما (حساب بانکی موجود در بانک انتخاب شده) پرداخت نماید.
در مرحله آخر، پس از ثبت شماره کارت و کد ملی مشترک، عملیات "پرداخت خودکار" اجرا خواهد شد.

 

 

 

 

 

نکات:

  •  شما می‌توانید هر زمان که تمایل به تمدید خودکار نداشتید، این امکان را از قسمت درخواست‌ها غیرفعال کنید و در صورت تمایل مجددا آن را فعال نمایید.
  •  لطفا دقت کنید که در صورت فعالسازی پرداخت خودکار، سه روز مانده به اتمام سرویس فعلی شما، فاکتوری بر مبنای سرویس جاری برای شما ایجاد شده و به مدت سه روز جهت پرداخت خودکار تلاش خواهد شد (چنانچه در روز اول به هر دلیلی امکان برداشت از حساب شما فراهم نباشد در روزهای بعدی مجددا به صورت خودکار برداشت صورت می‌گیرد).
  •  در صورت تمایل به تغییر شماره حساب اعلام شده، می‌بایست قرارداد تمدید خودکار خود را لغو نموده و مجددا مراحل فعال‌سازی را انجام دهید.
  •  حداقل "سقف برداشت"، به‌صورت پیش‌فرض برابر با مبلغ نهایی فاکتور است. شما می‌توانید بصورت دستی، سقف برداشت را بیشتر انتخاب کنید تا در صورت افزایش قیمت احتمالی سرویس، همچنین عملیات "پرداخت خودکار" صورت پذیرد.
  •  مشخصات مالکِ حساب اعلام شده با مشخصات صاحب پنل سرویس ADSL، باید یکسان باشد.