این جمعه رو از دست نده! 

درسته جمعه وقت استراحت و خوش‌گذرونیه؛ اما این جمعه یه آخر هفته معمولی که صبحش تا دیر وقت بخوابی و غروبش دلت بگیره نیست، یه روز استثناییه که باید از ثانیه ثانیه‌اش استفاده کنی و آینده‌ات رو ارزون بسازی. 

 

ADSL
 

اگه تا الان سرویس ADSL یک‌ساله آسیاتک رو نگرفتی، تا این جمعه فرصت داری با ۱۵ درصد تخفیف این سرویس ۷۰۰۰ گیگی رو بخری و تا سال دیگه از بابت اینترنت پر سرعت خیالت راحت باشه. اگه از مشترکای آسیاتکید هم نگران نباشید... برای شما هم تخفیف‌های استثنایی در نظر گرفتیم. سرویس سه ماهه ۱۰۰۰ گیگی رو فقط با پرداخت ماهی ۲۰۰ هزار تومن بخرید و اگه  مصرف‌تون بالاست و مدام آنلانید، سرویس ۶ ماهه ۲۵۰۰ گیگی خاص شما ساخته شده. 

TD-LTE

اگه مشترک‌ TD آسیاتک هم هستید، جمعه رو تو تقویم‌تون نشون کنید؛ چون فقط با پرداخت ماهی ۱۶۷ هزار تومان می‌تونید سرویس سه ماهه۳۰۰ گیگی رو بگیرید. اگر طالب این سرویسید اما تا امروز فرصت آسیاتکی شدن رو نداشتید، فقط از امروز تا جمعه فرصت دارید تا با تخفیف‌های ۲۰۰ و ۴۰۰ هزار تومنی هم مودم و سیمکارت بخرید هم سرویس.

 

OWA


اگه اهل کارای بزرگید و برای رسیدن به سقف بلند آرزوهاتون رفتید سراغ سرویس OWA، باید بهتون این خبر خوش رو بـدم که فقط با پرداخت ماهی ۲۶۷ هزار تومان می‌تونید به مدت ۳ ماه از ۴۵۰ گیگ حجم بین‌المللی برای دیدن فیلم و سریال، دانلود موزیک، بازی آنلاین و ویدئوکال و ... استفاده کنید. اگه برای انجام این کارا برنامه دارید یا بیشتر روزتون رو آنلاینید اما به خاطر هزینه تا الان به جمع مشترکای سرویس OWA اضافه نشدید، کد تخفیف ۲۰ درصدی "OWA20" تا سقف ۳۰۰ هزار تومان آسیاتک خاص شما طراحی شده!

Dedicated Server

تا یادمون نرفته اینم بگیم که تخفیف‌های استثنایی آسیاتک فقط برای مشترکان و سرویسای خونگی نیست! اگه تو حوزه‌های مالی، آموزش آنلاین یا خرید‌ و فروش آنلاین کار می‌کنید و «سرور اختصاصی و آنی» بخشی از ملزومات کارتونه، این جمعه رو هیچ جوره از دست ندید سریع دست‌ به‌کار شید و آنلاین و بی دردسر سرویس سرور آنی آسیاتک رو نیم‌بها بگیرید. 

 
درخواست مشاوره رایگان blackfriday1402