خانگیمشترکین خانگی
اینترنت سازمانی
VPN
تلفن سازمانی
پیامک
سرور اختصاصی
میزبانی سرور
طراحی مرکزداده

خدمات آسیاتک

اینترنت سازمانی

پهنای باند اختصاصی (اینترنت سازمانی) آسیاتک، امکان دسترسی شرکت‌ها، سازمان‌ها، مراکز دانشگاهی و سایر اپراتورها را به اینترنت پرسرعت با ظرفیت بالا و کیفیت فوق‌العاده از طریق بسترهای رادیویی و فیبر امکان‌پذیر می‌سازد.

VPN

شبکه خصوصی مجازی آسیاتک (L3VPN) می‌توانند دفاتر مرکزی سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف را به‌صورت یکپارچه و امن به یکدیگر متصل کنند. این شبکه مستقل از اینترنت بوده و قابلیت اتصال نقاط موردنظر مشتری را در سریع‌ترین زمان دارا است.

تلفن سازمانی

سرویس تلفن ثابت سازمانی (VoIP)، راهکار جامع ارتباطی بر بستر اینترنت و IP است که بر پایه زیرساخت‌های امن شرکت آسیاتک و مبتنی بر فناوری سیپ‌ترانک (SIP Trunk) بنا شده است.

پیامک

سرویس پیامک sms انبوه آسیاتک ویژه ارائه‌دهندگان سامانه پیامکی، سازمان‌های بزرگ،‌ بانک‌ها و... است که در این راهکار متقاضی به سیستم ارسال پیام آسیاتک متصل شده و پیامک انبوه خود را به مشترکین کلیه اپراتورهای سیار ارسال می‌کند.

سرور اختصاصی

سرور اختصاصی آسیاتک راهکاری ویژه سازمان‌ها و شرکت‌های ارائه‌دهنده محتوا است که با بالاترین سرعت و امنیت و منابع کاملاً اختصاصی متناسب با نیاز کسب‌وکارها ارائه می‌شود.

میزبانی سرور

آسیاتک دارای پرظرفیت‌ترین و بزرگترین مرکزداده محتوایی در کشور است که برترین خدمات حوزه میزبانی و سرور اختصاصی را در مجموعه مراکز داده خود ارائه می‌دهد.

آخرین اخبارمزایده عمومی


شركت آسياتك در نظر دارد، 5/1 دانگ از 6 دانگ آپارتمان واقع در تهران، خیابان کارگر شمالی، بین خیابان 13 و 14، پلاک 1935 را از طریق برگزاري مزایده عمومی براساس شرايط زير به فروش رساند.

مزایده عمومی


شركت آسياتك در نظر دارد، 1/5 دانگ از 6 دانگ آپارتمان واقع در تهران، خیابان ستارخان، خیابان دریان نو، خیابان سوم ( شهید اکبری داریان) پلاک 60 را از طریق برگزاري مزایده عمومی براساس شرايط زير به فروش رس

آسیاتک جایزه زرین هفتمین دوره همایش ملی کیفیت را کسب کرد


به‌ گزارش روابط عمومی مجموعه انتقال داده‌های آسیاتک؛ این شرکت به دلیل تعامل موثر با مشتریان و رقابت‌پذیری در ارتقای خدمات، موفق به کسب برترین رده این ارزیابی و تندیس زرین هفتمین دوره همایش ملی کیفیت ش