اینترنت سازمانی VPN تلفن سازمانی پیامک سرور اختصاصی میزبانی سرور طراحی مرکزداده

خدمات آسیاتک

اینترنت سازمانی

پهنای باند اختصاصی (اینترنت سازمانی) آسیاتک، امکان دسترسی شرکت‌ها، سازمان‌ها، مراکز دانشگاهی و سایر اپراتورها را به اینترنت پرسرعت با ظرفیت بالا و کیفیت فوق‌العاده از طریق بسترهای رادیویی و فیبر امکان‌پذیر می‌سازد.

VPN

شبکه خصوصی مجازی آسیاتک (L3VPN) می‌توانند دفاتر مرکزی سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف را به‌صورت یکپارچه و امن به یکدیگر متصل کنند. این شبکه مستقل از اینترنت بوده و قابلیت اتصال نقاط موردنظر مشتری را در سریع‌ترین زمان دارا است.

تلفن سازمانی

سرویس تلفن ثابت سازمانی (VoIP)، راهکار جامع ارتباطی بر بستر اینترنت و IP است که بر پایه زیرساخت‌های امن شرکت آسیاتک و مبتنی بر فناوری سیپ‌ترانک (SIP Trunk) بنا شده است.

پیامک

سرویس پیامک sms انبوه آسیاتک ویژه ارائه‌دهندگان سامانه پیامکی، سازمان‌های بزرگ،‌ بانک‌ها و... است که در این راهکار متقاضی به سیستم ارسال پیام آسیاتک متصل شده و پیامک انبوه خود را به مشترکین کلیه اپراتورهای سیار ارسال می‌کند.

سرور اختصاصی

سرور اختصاصی آسیاتک راهکاری ویژه سازمان‌ها و شرکت‌های ارائه‌دهنده محتوا است که با بالاترین سرعت و امنیت و منابع کاملاً اختصاصی متناسب با نیاز کسب‌وکارها ارائه می‌شود.

میزبانی سرور

آسیاتک دارای پرظرفیت‌ترین و بزرگترین مرکزداده محتوایی در کشور است که برترین خدمات حوزه میزبانی و سرور اختصاصی را در مجموعه مراکز داده خود ارائه می‌دهد.

آخرین اخبارتماشای رایگان «پیش‌بازی» برای مشترکان آسیاتک


به گزارش روابط‌عمومی آسیاتک؛ همزمان با آغاز جام‌جهانی قطر مشترکان آسیاتک می‌توانند به‌صورت رایگان برنامه «پیش‌بازی» را از وب‌سایت «تماشاخونه» تماشا کنند.

تمدید گواهینامه تعدادی از استانداردهای مستقر در سازمان


ممیزی مراقبتی اول استانداردهای ISO 9001:2015، ISO 10001-2-3-4:2018 و ISO 10015:2019 در روزهای شنبه و یکشنبه مورخ ۷ و ۸ آبان ماه ۱۴۰۱ با حضور ۳ ممیز از طرف شرکت مرزبان کیفیت (نماینده رسمی IMQ ایتالیا د

آسیاتک در کرج، بندرعباس و بوشهر نماینده جذب می‌کند


به گزارش روابط‌عمومی آسیاتک؛ این مجموعه در شهرهای بندرعباس، کرج و بوشهر نماینده فروش خدمات اینترنت ADSL2+، اینترنت G4 ثابت TD-LTE و اینترنت بی‌سیم اشتراکی (OWA) جذب می‌کند.