اینترنت وایرلس آسیاتک (OWA)

سرویس وایرلس (بی‌سیم) اشتراکیOWA (Outdoor Wireless Access) نسل نوین ارائه خدمات اینترنت بر بستر وایرلس و بدون نیاز به خط تلفن ثابت است. این سرویس هیچ‌گونه محدودیت مخابراتی نداشته و در تمام مناطقی که امکان استفاده از خدمات اینترنت روی خط تلفن وجود ندارد و یا فاصله مشتری از مراکز مخابراتی به قدری است که برقراری ارتباط روی خط تلفن برای مشترک مقدور نیست یا از کیفیت پایینی برخوردار است امکان پذیر است. این سرویس مناسب کاربران حرفه‌ای اینترنت بوده و سرعت آپلود و دانلود و پایداری بسیار بالایی دارد و در سریع‌ترین زمان با 2 روش P2P‌ و P2MP بسته به نیاز مشترک راه‌اندازی می‌شود.
در این تکنولوژی ابتدا اینترنت از طریق رادیو و پاپ‌سایت شرکت آسیاتک به صورت وایرلس به رادیو واقع در پشت‌بام محل دریافت سرویس مشترک، انتقال پیدا کرده و سپس از طریق کابل اترنت به مودم انتقال پیدا می‌کند و مشترک می‌تواند به سرویس اینترنت پرسرعت آسیاتک متصل گردد. تجهیزات مورد نیاز مشترک یا درخواست کننده سرویس اینترنت، شامل رادیو، اکسس‌پوینت و کابل است.

کاربران این سرویس

مزایای این سرویس

برای اطلاعات بیشتر و خرید سرویس روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

خرید سرویس OWA تعرفه‌های خرید و تمدید


content-image

راه‌های ارتباط با ما

لطفا در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و خرید این سرویس با شماره‌های رایگان ۹۰۰۰۰۰۰۰ یا ۹۰۰۰۱۵۴۴ تماس حاصل فرمایید و یا فرم زیر را تکمیل نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

نام را وارد نمایید
نام خانوادگی را وارد نمایید
تلفن همراه را وارد نمایید
تلفن همراه را وارد شده معتبر نیست
ایمیل را وارد نمایید
ایمیل را وارد شده معتبر نیست
استان را وارد نمایید