سازمانیمشترکین سازمانی
+ADSL2
Fiber
4G
TD-LTE
آسیاتل
OWA
تماشاخونه
باشگاه مشتریان
مدیر عامل و معاونین

مدیر عامل و معاونین

اسامی مدیر عامل محترم و معاونین شرکت آسایتک

مدیرعامل آسیاتک


محمد علی یوسفی‌زاده، متولد سال ۱۳۵۸ و دانشجوی دکتری رشته فناوری اطلاعات، از جمله مدیران جوان و موفق کشور در صنعت ارتباطات و اینترنت است که از سال ۹۰ به عنوان مدیرعامل شرکت آسیاتک برگزیده شد. وی همچنین از سال ۸۰ به عنوان موسس و مدیر عامل شرکت "شهراد شبکیه" توانسته بود در حوزه خدمات اینترنت سرویس‌های روزآمدی در استان‌های تهران، البرز، مازندران و هرمزگان ارائه نماید. وی از زمان پیوستن به آسیاتک توانسته است رتبه این شرکت را در بین شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات اینترنتی ۷ رتبه ارتقا دهد و جوایز و استانداردهای متعددی مانند جایزه تعالی سازمانی را برای آسیاتک به ارمغان آورد. ایشان پشتکار، دقت و چابکی در اجرای مشارکتی و تیمی امور را همواره سرلوحه قرار داده و معتقد است کیفیت، راهی است بی‌پایان که می‌بایست در تمام اجزای سیستم همواره دیده و اجرایی شود.

  

معاونان آسیاتک

 
آقای مهندس محمد صالحی‌نژاد نماینده مدیرعامل، معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی
ایشان دارای مدرک کارشناسی مهندسی صنایع و کارشناسی ارشد کارآفرینی از دانشگاه تهران است و از سال ۱۳۹۱ با سمت نماینده مدیریت همکاری خود را با شرکت انتقال داده های آسیاتک آغاز نموده اند. وی از سال ۱۳۷۹ در حوزه طراحی،مشاوره،اجرای سیستم های مدیریتی و ممیزی سیستم های مدیریتی فعالیت نموده اند.همچنین ایشان بیش از ۱۳ سال تجربه ممیزی و ارزیابی،جوایز ملی و استانداردهای بین المللی را در کارنامه خود دارند و خدمات مشاوره مدیریت به سازمانها و ارگان های مختلف ارائه نموده¬اند.
آقای مهندس محمد بابایی معاون کسب و کار
ایشان دارای مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد تهران مرکزی و دانش آموخته MBA دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران میباشند و از سال ۹۸ با سمت معاونت کسب و کار همکاری خود را با شرکت انتقال داده های آسیاتک آغاز نموده اند. ایشان از سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۹۰ در بازار ICT مدیر اسبق بازرگانی شرکت افرانت و از سال ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۸ مدیر کل کسب و کار سازمانی پارس آنلاین بوده اند.
آقای مهندس ایمان گلرخ مقدم معاون پشتیبانی مشترکین
ایشان دارای مدرک لیسانس مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار از دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان می­باشند که از سال ۸۰ فعالیت خود را در صنعت ICT آغاز نموده ­اند.اهم تجربیات ایشان در زمینه های زیر میباشد: مدیریت نصب و راه اندازی سرویس ADSL مدیریت تغییرات فنی شبکه مدیریت نصب و راه اندازی شبکه ماکرو ویو و وایرلس مدیریت مرکزعملیات شبکه ایشان پس از کسب تجارب متعدد در این حوزه در اوایل سال ۹۹ همکاری خود با شرکت آسیاتک را آغاز نموده اند.
آقای مهندس علیرضا عباسی معاون فن‌آوری اطلاعات
ایشان دارای مدرک لیسانس مهندسی فن‌آوری اطلاعات از دانشگاه آزاد تهران شمال و دانش آموختهMBA مدرسه تجارت تهران(TBS) می‌باشند، سال ۹۶ با سمت مدیر محصول همکاری خود را با شرکت انتقال داده های آسیاتک آغاز و از سال ۹۹ با سمت معاون فن‌آوری اطلاعات ادامه همکاری نموده اند. ایشان از سال ۱۳۸۲ در صنعت ICT، فن‌آوری اطلاعات و دارندگان پروانه‌های خدمات ارتباطی ISP، PAP و FCP مشغول به کار می­باشند‌ و در حوزه‌های مختلف اجرایی و مدیریتی فعالیت مستمر داشته‌اند.
آقای محمد جهانگیریان عضو هیات مدیره و معاون مالی
ایشان دارای مدرک کارشناسی حسابداری از دانشگاه صنعت نفت و کارشناسی ارشد و دکتری(دانشجو)از دانشگاه ازاد اسلامی می­باشند که فعالیت خود را از ابتدای سال ۱۳۹۹ در آسیاتک آغاز نموده اند.آقای جهانگیریان دارای ۱۰ سال سابقه کار در شرکتهای مخابراتی نظیر تالیا و مبین وان کیش(سهامی عام) و ۱۲ سال سابقه در سایر صنایع می­باشند.
سرکار خانم نعیمه باقری معاون سرمایه انسانی و اجرایی
ایشان دارای مدرک کارشناسی دبیری زبان انگلیسی و کارشناسی ارشدMBA (مدیریت کسب و کار) از انگلستان، و مدرک کوچینگ سازمانی بوده و همچنین دارای بیش از ۶ سال تجربه مسئولیت توسعه منابع انسانی در بیش از ۵۲ کشور (خاورمیانه و آفریقا) در شرکت هایی نظیر نوکیا و زیمنس بوده اند. از جمله تجارب بین المللی ایشان می­توان به بیش از ۲۳ سال تجربه در حوزه توسعه منابع انسانی در شرکت هایی چون لیبانسل، زیمنس و نوکیا اشاره نمود.
آقای مهندس رضا فهیمی معاون فنی
ایشان دارای مدرک کارشناسی کامپیوتر، MBA با گرایش مدیریت پروژه و DBA از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران است. همچنین ایشان عضو رسمی موسسه مدیریت پروژه PMI و دارای مدرک PMP هستند و از سال ۱۴۰۱ با سمت معاون فنی همکاری خود را با آسیاتک آغاز نموده‌اند. از جمله تجارب بین‌المللی ایشان می‌توان به بیش از ۸ سال تجربه در شرکت‌های زیمنس و نوکیا (مدیریت ارشد سرویس ایران) اشاره نمود. همچنین از جمله تجارب کارآفرینی و مدیریتی ایشان می‌توان به بنیانگذاری شرکت مخابراتی BRTel و ۵ سال عضویت در هیات مدیره و مدیر عاملی این شرکت اشاره نمود.

 

 

چارت سازمانی